Strona główna/Nasi podopieczni/

Przytul i pokochaj

Figa

Chcesz mieć oddanego kompana na resztę życia? Daj dom, zyskaj miłość i dozgonną wdzięczność.

Jak przebiega adopcja? Dowiedz się więcej tutaj.

1 / 8

Cechy psa

Płeć

ona

Wiek

~ 3 lata

Wzrost

30 cm

Waga

8,5 kg

Lokalizacja

Luboń, powiat poznański
  • szczepiony

  • odrobaczony

  • wykastrowany

  • posiada chip

  • w trakcie leczenia

  • zachowuje czystość w domu

Jak już wiesz, jestem Figa i mam piękne czekoladowe oczy. Koooocham jedzonko, lubię się z innymi psami, kotami oraz małymi dziećmi. Ten mały człowiek okazał się być taki wesoły, że czasem się razem wygłupiamy! Uwielbiam głaskanie nawet bardziej niż psiastki, serio! Jestem pełna energii, radości, miłości ale też opanowania i spokoju. Gdy się czegoś wystraszę, np. szczekającego psa na ulicy to będę szła bliżej ciebie, wtedy wystarczy że mnie pogłaskasz i już nie będę się bać! Nie patrz też na mój wiek, bo wiek to tylko liczba :) w duchu jestem szczyl!

Mam w sobie geny terriera, więc umiem dobrze tropić i lubię biegać. Nie kopie w piachu, z wodą to nie nadajemy na tych samych falach, ale możemy wspólnie pooglądać netflix na sofie czy poćwiczyć sztuczki. Nie skromnie mówiąc umiem już siad, poproś, łapka, tutu (zmiana kierunku na spacerze), chodź, stop!, super!, czekaj :) Jestem bardzo proludzkim, inteligentnym, sprytnym psem. Bez problemu odwiedzam ciocię fryzjerkę, która co 3 miesiące trymuje moje mięciutkie ciałko. Bez jej pomocy to bym wyglądała jak mop, bo na co dzień nie gubię sierści hahah

Mój jedyny minusik, ale na prawdę taki tyyyyci to lęk separacyjny. Przez to, że byłam porzucona, boję się zostawać sama. Ciocia daje mi takie fajne tabletki, dzięki którym umiem zostać sama już 20 minutek! Spokojnie, nie będę ich przyjmować do końca życia, o to się nie martw! :) Ciocie behawiorystki są ze mnie dumne, ja z siebie też (już mówiłam, że skromna jestem?). Ale to dopiero początek, bo jak z Tobą zamieszkam, poćwiczymy razem to będę potrafiła zostawać sama na 8, a nawet 10 godzin! Udowodnię Ci! Tylko daj mi szansę...

To co? Poznamy się bliżej?

AdoptujAdoptuj wirtualnie

Sprawdź, kto jeszcze czeka na miłość

Do adopcji

Czekają na nowy dom

Każdy z nich jest wyjątkowy. Starszaki i szczeniaki, duże i małe, lubiące kanapę lub długie spacery. Potrzebują jedynie miłości. Sprawdź, któremu odmienisz życie?

Kora

Dorosła piękność

Kora przebywa w hoteliku, gdzie nieustannie czeka za swoją rodziną!

Poznaj mnie lepiej
Zobacz wszystkich

Pomagamy

Relacja z pupilem

Mając na uwadze potrzeby naszych podopiecznych i ich przyszłych właścicieli współpracujemy na stałe z behawiorystką Joanną Jankowską.

W czym uzyskacie od niej wsparcie?

Asia znajduje przyczynę, przez którą szwankują Wasze kontakty z psem i pomaga je naprawić. Sprawi, że Twój pies będzie:

  • radził sobie ze stresem
  • panował nad emocjami
  • akceptował inne psy na spacerach
  • nie ciągnął na smyczy

Więcej o Asi na Facebooku i Instagramie.

Usługi zostaną wykonane odpłatnie ze specjalnym rabatem dla naszych adoptowanych podopiecznych.

Dodatkowo, jeśli masz jakiekolwiek pytania w trakcie czy po adopcji nie wahaj się pisać!

pet relation