Dom tymczasowy

Pokaż jak wygląda miłość

I nawet jeżeli tylko na chwilę, możesz zapewnić dom jakiego potrzebuje każdy z naszych podopiecznych. Sprawdź co możesz zrobić.

Dom tymczasowy

Zostań domem tymczasowym

By skutecznie ratować psy i koty nie wystarczy je zabrać z koszmarnych warunków. Potrzeba też miejsca, by je ulokować do czasu adopcji, umyć, uspokoić i nakarmić. Domy tymczasowe to pierwsze miejsce, w którym zwierzęta otrzymują pomoc. To odpowiedzialna rola, bo to właśnie Dom Tymczasowy dba o zwierzę, pokazuje mu, że ludzie są fajni...daje szansę zwierzakowi na lepsze życie!

1

Wypełnij ankietę

Cieszymy się, że chcesz zostać domem tymczasowym. Dla dobra naszych podopiecznych musimy być jednak pewni, że spełniasz odpowiednie warunki. Dlatego prosimy Cię o odpowiedzenie na parę pytań. Uzupełnij ankietę i prześlij ją na naszego maila: fundacjasterczaceuszy@gmail.com

Pobierz ankietę

2

Zdecyduj na jak długo

Zostając domem tymczasowym deklarujesz jak długo jesteś w stanie zapewnić pomoc. Minimalny okres przyjęcia podopiecznego to 6 miesięcy. Pamiętaj jednak, że dom stały ma pierwszeństwo w adopcji zwierzaka, więc jeżeli się zakochasz i zdecydujesz zostać domem stałym daj nam koniecznie znać!

3

Daj dom i miłość

Fundacja zapewnia wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy dla zwierząt - jedzenie, miski, zabawki, legowisko. Opłaca również wizyty u weterynarza (konieczne jest zbieranie faktur). Ty musisz wykazać się jedynie dużą dozą miłości i cierpliwości, by zostać nową bezpieczną przystanią w życiu zwierzaka - nawet na chwilę.

Masz pytania lub wątpliwości?

Skontaktuj się z nami