Po adopcji

Wsparcie rodzin adopcyjnych

Kiedy dajecie dom zwierzakowi z naszej fundacji i otaczacie go miłością, nie zostajecie sami. Oferujemy wsparcie po adopcji w różnych formach, abyście czuli się pewnie i komfortowo w nowej roli opiekunów.

Co dalej?

Formy wsparcia po adopcji

Dostępne formy wsparcia mogą się różnić w zależności od adoptowanego zwierzaka. Dlatego, przed adopcją, zachęcamy do skonsultowania się z nami i zapytania o konkretny zakres wsparcia, który oferujemy rodzinom adopcyjnym. Pragniemy pomóc wam stworzyć harmonijną więź ze swoim nowym przyjacielem.

Porady i wskazówki

Udzielamy porad i wskazówek dotyczących opieki nad nowym czworonogiem. Oferujemy naszą wiedzę i doświadczenie w zakresie karmienia, treningu, pielęgnacji oraz zachowania. Jeśli potrzebujecie bardziej specjalistycznych informacji, podzielimy się również kontaktami do zaufanych specjalistów, którzy mogą pomóc w waszych indywidualnych potrzebach.

Pomoc behawioralna

Jeżeli wasz pies ma problemy behawioralne, nie musicie się martwić. Oferujemy wsparcie w postaci konsultacji z doświadczonym behawiorystą oraz współpracujemy z Asią z "Co ten pies?", która świadczy usługi w Poznaniu i okolicach. Nasze adopcyjne zwierzaki otrzymują również zniżki na te usługi. W opisach zwierząt na naszej stronie informujemy, kiedy to my pokrywamy koszty wizyt u behawiorystów.

Wigilia z rodzinami adopcyjnymi

Co roku tworzymy również okazję na świąteczne spotkanie wigilijne z rodzinami adopcyjnymi. Na tym niezapomnianym wydarzeniu wspólnie dzielimy się radością, historiami i niezwykłymi chwilami, które nasze czworonogi przyniosły do naszych domów.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania lub wątpliwości?

Skontaktuj się z nami