Wolontariat

Zostań częścią społeczności

Pomoc zwierzętom to ciągłe wyzwania. Każdego dnia mierzymy się z nowymi problemami, ale wierzymy, że dzięki wsparciu innych osób możemy realizować naszą misję. Sprawdź jak możesz się zaangażować.

Pomagaj

Zostań wolontariuszem

Choć w prowadzenie Fundacji wkładamy całe serce, wciąż brakuje nam rąk do pracy. Poszukujemy ludzi o wielkim sercu, którzy chcą poświęcić swój czas i energię, aby poprawić życie bezdomnych zwierząt.

Potrzebujemy wolontariuszy, którzy pomogą odzyskać naszym podopiecznym nadzieję na lepszy dom.

Wolontariat w fundacji to nie tylko okazja do pomocy, ale także do zdobycia nowych doświadczeń i nawiązania pięknych relacji z bezdomnymi psami i kotami.

Jeśli chcesz pomóc zwierzętom, ale nie wiesz jak to zrobić - dołącz do nas! Każde wsparcie jest dla nas cenne.

Kogo szukamy?

 • Behawiorysty/ki

  Osoby, która na stałe będzie wspierać nas swoją wiedzą i doświadczeniem. Pomoże w socjalizacji i ułatwi powrót naszych podopiecznych do życia społecznego

 • Groomera/ki

  Osoby o magicznych zdolnościach, która potrafi zmienić każdą żabę w księżniczkę i księcia ;-). Wymagana cierpliwość do zwierząt i chęć niesienia pomocy!

 • Fotografa/ki

  Osoby, która pasjonuje się fotografią, kocha zwierzęta i umie z nimi współpracować. Pragniemy, aby każdy nasz podopieczny mógł pokazać się z jak najlepszej strony.

 • Kierowcy

  W związku z ciągłą potrzebą dojazdów do potrzebujących zwierząt, szukamy osoby, która dysponuje czasem i autem, abyśmy mogli działać jeszcze sprawniej i efektywniej.

Zgłoś się

Masz pytania lub wątpliwości?

Skontaktuj się z nami